Warning: include_once(//configuration.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /zelechlinek1_5/templates/zelechlinek2012/ob_cache.php on line 3

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '//configuration.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /zelechlinek1_5/templates/zelechlinek2012/ob_cache.php on line 3
Witamy na stronie Gminy Żelechlinek
logo BIP

I Rajd Nordic Walking pt. „Marsz po zdrowie”

plakat aktywni

Stowarzyszenie „Aktywni dla Gminy Żelechlinek” zaprasza na I Rajd Nordic Walking pt. „Marsz po zdrowie”

Cel imprezy:
Promocja zdrowego stylu życia poprzez propagowanie sportu, rekreacji i aktywności ruchowej, a także integracja osób w różnym wieku.

Termin i miejsce:
20 września godz. 16:00 Zbiornik wodny w Chociszewie (zbiórka przy tzw. „grzybku”)

 

Prosimy o wyposażenie się w kije do Nordic Walking.
Preferowany strój sportowy.

 

Po rajdzie zapraszamy na ognisko integracyjne.

 

Zapisy pod numerem telefonu: 504 699 947

Więcej…

Zespół JARZĘBINKI w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

kazimierz001Wakacje to czas wypoczynku, na który z pewnością zasłużyła młodzież  z Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Jarzębinki”  działającego przy Gminnym Domu Kultury w Żelechlinku. Bieżący rok  upływa Zespołowi na ciężkiej pracy związanej z licznymi wydarzeniami kulturalnymi w Gminie Żelechlinek.  Trasę wycieczki zaplanowała młodzież, wybierając z   wielu zaproponowanych  ciekawych miejsc Kazimierz Dolny nad Wisłą.

Więcej…

Lokalna Grupa Działania "Kraina Rawki" - Zaprasza

konsultacjeLokalna Grupa Działania "Kraina Rawki" zaprasza aktywnych mieszkańców, czlonków stowarzyszeń, organizacji nieformalnych, przedsiębiorców i bezrobotnych do udziału w pracach zespołu opracowujacego Lokalną Strategię Rozwoju do roku 2020. Spotkanie w Gminie Żelechlinek odbędzie się w dniu 26.08.2015r. w Gminnym Domu Kultury.

Więcej…

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016

zelechlinek herb gif wwwUroczystość Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września 2015 r. w Zespole Szkół w Żelechlinku, ul. Wincentego Witosa 1a, 97-226 Żelechlinek

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (zaproszenie - informacja na stronę.pdf)Zaproszenie

Więcej…

Otwarcie Domu Ludowego w Karolinowie

karolinow003W dniu 19 lipca mieszkańcy Karolinowa świętowali otwarcie nowego Domu Ludowego , który powstał na miejscu starej szkoły. Jest to już szósty  obiekt służący mieszkańcom Gminy  Żelechlinek. Przypomnieć należy, że świetlice wiejskie znajdują się: w Gutkowicach, Lesisku, Radwance, Żelechlinie oraz Dom Ludowy w Naropnej. Są to miejsca gdzie prężnie działają Koła Gospodyń Wiejskich i wszyscy mieszkańcy zaangażowani w działalność społeczną i pracę na rzecz gminy. Miejsce, w którym powstał nowy Dom Ludowy ma  dla mieszkańców wsi Karolinów szczególny charakter i swoją historię.

Więcej…

Honorowy Obywatel Gminy Żelechlinek

HOSK013Podczas sesji Rady Gminy Żelechlinek w dniu 27 lipca 2015 r. Wójt Gminy wraz z Przewodniczącą Rady Gminy dokonali uroczystego wręczenia odznaki oraz dyplomu Honorowemu Obywatelowi Gminy Żelechlinek Panu Stanisławowi Kaczmarkowi. Ten zaszczytny tytuł został nadany przez Radę Gminy 26 czerwca br., jednakże z uwagi na nieobecność Pana Stanisława odroczono moment wręczenia odznaczenia. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pracę na rzecz rozwoju naszej małej ojczyzny - Gminy Żelechlinek. 

Więcej…

Rodzinny Rajd Rowerowy

gotowanie001Zarząd Stowarzyszenia Aktywni dla Gminy Żelechlinek zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Żelechlinek oraz jej gości na Rajd Rowerowy, który odbędzie się dnia 12 lipca 2015 roku (niedziela) o godzinie 1500 Zbiórka przed Urzędem Gminy w Żelechlinku.

Więcej…

Więcej artykułów…

Ta strona używa plików Cookies. Więcej informacji o plikach cookies można znaleźć Polityka prywatności.

Zrozumiałem i akceptuję